Szkolenia szyte na miarę…

Poznaj niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów:

Powiedz nam, co potrzebujesz, a dołożymy wszelkich starań, aby Ci to dostarczyć!

Oto jesteśmy!

Szkolenia na zamówienie o biznesie i przedsiębiorczości:

Zobacz projekt rozłożony na części pierwsze

Szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców

Kompleksowe rozwiązania: Skróciliśmy czas potrzebny do zdobycia niezbędnych informacji, przedstawiając w jednym cyklu warsztatów wiedzę od A do Z, niezbędną do tego, by biznes zaistniał i odniósł sukces na rynku. Do tego każdy prezentował swój pomysł innym, zyskując pierwszą informację zwrotną w bezpiecznym środowisku. Uzupełnieniem była opcja indywidualnego doradztwa i konsultacji po szkoleniach.

Zapytaj o szczegóły

Zostań architektem swojego biznesu

Innowacyjne podejście do tworzenia firmy. Konkretne wskazówki i wiedza od samych przedsiębiorców, działających na rynku ponad 5 lat. Zwiększenie szans na rozwój i sukces swojej firmy.

Zapytaj o szczegóły

Zaplanuj swój biznes! Tworzenie modeli biznesowych

Od pomysłu do biznesu, czyli jasna wizja Twojej firmy. Pod okiem specjalisty dogłębna analiza pomysłu i rozwianie obaw. Dowiedzenie się, czy to w ogóle ma sens i od razu ustawienie swojego biznesu na odpowiednie tory. Podczas studium przypadku (case study) zobaczenie, jakie strategie działania przyjęły firmy odnoszące sukcesy. Efekt – najlepszy model biznesowy dla Twojego przedsięwzięcia.

Zapytaj o szczegóły

Tworzenie oferty i wycena Twoich produktów i/lub usług

Czas na dobór cen w taki sposób, abyś w pełni utrzymywał siebie i swoją Rodzinę z przychodów Twojego biznesu, a jednocześnie nadał był konkurencyjny na rynku i nie musiał się martwić o klientów. Dowiedzenie się, jak mieć pełną satysfakcję z tego, co robisz – zarówno finansową, jak i osobistą.

Zapytaj o szczegóły

Twój idealny klient

Dogłębne poznanie Twojego idealnego klienta to klucz do sukcesu w biznesie. Wspólna analiza kim jest Twój klient i jak do niego dotrzeć. Tajniki obsługi klienta i sprzedaży, które sprawiają że klient chętnie wraca.

Zapytaj o szczegóły

Księgowa i prawna optymalizacja biznesu

Optymalizacja biznesu poprzez wybór najlepszej formy prowadzenia działalności gospodarczej i wybranie najkorzystniejszej opcji opodatkowania. Do tego podstawowe rozeznanie w obowiązkach przedsiębiorców i poznanie swoich praw. Efekt – idealnie dopasowana prawna forma działalności i mini kurs księgowości.

Zapytaj o szczegóły

P jak Przedsiębiorca

Czyli o korzyściach własnej działalności gospodarczej. Inspiracja i motywacja do realizacji swojego potencjału i zainteresowań. Kreatywna atmosfera i różne pomysły na własną działalność.

Zapytaj o szczegóły

Przedsiębiorczy – Odpowiedzialny – Bogaty

Czyli Społeczna Odpowiedzialność Biznesu dla każdego. Wykorzystaj ją z głową również swojej firmie.

Zapytaj o szczegóły

Wszyscy ludzie są przedsiębiorcami

Czyli o korzyściach bycia przedsiębiorcą. Z jednej strony pomysły na własną działalność, a z drugiej moc motywacji i inspiracji.

Zapytaj o szczegóły

Obudź w sobie ducha przedsiębiorczości i zadbaj o swoją przyszłość

 

Czy przedsiębiorca to zawsze osoba przedsiębiorcza? Czy każda przedsiębiorcza osoba zakłada własną firmę? Warsztat pobudzający postawy, które ułatwiają życie ; )

Zapytaj o szczegóły

Działalność gospodarcza, czyli praca na własny rachunek

Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz jaką formę prowadzenia działalności wybrać? Zastanawiasz się jakie obowiązki administracyjne będą na Tobie ciążyć jako na przedsiębiorcy?
Zapytaj o szczegóły

Dobra sprzedaż okiem przedsiębiorcy

Sprzedaż – każdy ma z nią do czynienia na co dzień. Jeżeli chcesz być przedsiębiorcą, to musisz nauczyć się sprzedawać i stale doskonalić w tej sztuce.
Zapytaj o szczegóły

Networking, czyli sztuka budowania relacji

Z networkingiem mamy do czynienia niemal na każdym kroku: w pracy, na konferencjach, szkoleniach, targach, ale także przy spotkaniach z przyjaciółmi, czy na forach internetowych i portalach społecznościowych. Postaw na relacje, które zaprocentują obecnie lub w przyszłości.
Zapytaj o szczegóły

Zarządzanie relacjami z pracownikami, czy po prostu dobra atmosfera?

CSR pracowniczy w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Zapytaj o szczegóły

Własna firma, czyli skąd wziąć na nią pomysł?

Zapoznajemy się z ćwiczeniami wspomagającymi kreatywne myślenie. W ten sposób próbujemy zachęcać mózg do pomocy w poszukiwaniu dobrego pomysłu na własną firmę. Gdzie takich szukać? Lepiej zarabiać na tym co się lubi i zna, niż uczyć się od początku jak funkcjonuje firma oraz branża, w której zamierzamy działać.

Zapytaj o szczegóły

Szkolenia na zamówienie o inwestowaniu i zarządzaniu własnym budżetem:

Zobacz projekt rozłożony na części pierwsze

Finanse na szpilkach

Kilkaset niesamowitych kobiet dostało motywację i inspirację do podjęcia zdecydowanych kroków w kierunku własnej samowystarczalności finansowej.

Zapytaj o szczegóły

Przedsiębiorczy i zamożny z Cashflow 101

Skupiamy się na rozwoju umiejętności miękkich oraz finansowych, dzięki którym jesteśmy bardziej przedsiębiorczy i zamożniejsi. Podczas warsztatu wykorzystujemy symulacyjną grę ekonomiczną Cashflow 101. Nauczymy Cię wyznaczać cele, myśleć kreatywnie i sprzedawać. Grając w grę pokażemy Ci jak osiągać rezultaty oraz że współpraca z innymi często się opłaca.

Zapytaj o szczegóły

Wstęp do inwestowania z grą edukacyjną Cashflow, czyli o możliwościach zatrudniania pieniędzy

Poszczególne moduły poświęcone są innej „aktywności”, do której możesz zatrudnić swoje pieniądze – w końcu nie tylko Ty masz pracować dla pieniędzy, czasem one mogą popracować dla Ciebie (a im ciężej – tym lepiej). Gdzie szukać pracy dla pieniędzy? Cóż, z ich kwalifikacjami mają naprawdę sporo możliwości i przy Twoim zaangażowaniu samodzielnie możesz znaleźć im naprawdę intratną posadę. Na warsztacie wykorzystujemy symulacyjną grę ekonomiczną Cashflow 101.
Zapytaj o szczegóły

Trening kompetencji życiowym z tematyki edukacji finansowej

Cykl praktycznych warsztatów z wykorzystaniem ekonomicznej gry symulacyjnej Cashflow 101. Gra z jednej strony pozwalała utrwalić nabyte informacje, a z drugiej rozwinąć kompetencje społeczne i interpersonalne uczestników.
Zapytaj o szczegóły

Jeśli nie emerytura, to co?

Czy są alternatywy pozyskiwania źródeł na utrzymanie w wieku emerytalnym? Warsztat poświęcony faktom i mitom o polskim systemie emerytalnym.
Zapytaj o szczegóły

Kwadrant przepływu pieniędzy, czyli dlaczego bogaci się bogacą?

Solidna porcja wiedzy na temat możliwości inwestowania oraz dobra zabawa w twórczej atmosferze. Podczas warsztatu poruszana jest kwestia bogactwa w kontekście mentalności, a nie zasobności portfela.
Zapytaj o szczegóły

Zarządzanie portfelem, czyli o kosztach i możliwościach zarabiania pieniędzy

Warsztat, podczas którego poznasz rodzaje przychodów w kontekście kwadrantu przepływu pieniędzy, dowiesz się ile kosztuje złotówka dochodu, poznasz różnicę między dochodem pasywny i z portfela inwestycyjnego oraz pokażemy Ci możliwości pomnażania kapitału w przykładach.
Zapytaj o szczegóły

Rewolucja w finansach z Cashflow 101

Inwestowanie to szukanie zajęcia dla Twoich pieniędzy. Jak powinny one pracować? Jak długo i jak ciężko? To na tego typu pytania poszukujemy odpowiedzi na warsztatach z edukacją finansową oraz grą edukacyjną Cashflow.

Zapytaj o szczegóły

Finansowa edukacja dzieci – jak się za to zabrać?

Młody człowiek potrzebuje wsparcia i inspiracji – i w początkowym okresie jego życia rola ta najczęściej należy do rodzica. Dawanie dziecku pieniędzy na własne wydatki to nic złego, bo spełnia przede wszystkim istotną funkcję wychowawczą. Pozwalając na naukę gospodarowania swoimi pieniędzmi dziś, rodzic pomaga dziecku w podejmowaniu ważnych decyzji finansowych w przyszłości. Prosty przepis na posiadanie pieniędzy to przestrzeganie tylko jednej złotej zasady: wydawaj mniej niż zarabiasz. Jak nauczyć tego dziecko?
Zapytaj o szczegóły

Jak rozmawiać z dziećmi o finansach?

Tematu pieniędzy i ich znaczenia w dzisiejszym świecie nie da się odłożyć na odległe jutro. Umiejętności i przekonania związane z racjonalnym gospodarowaniem zasobami finansowymi są przede wszystkim wynoszone z domu (korzenie), a dopiero w późniejszym czasie mogą być rozwijane w szkole, na studiach oraz dorosłym życiu (skrzydła). Jak mądrze rozmawiać o finansach z dziećmi? Jak pokazać wartość pieniędzy zgodnie z własnymi wartościami?
Zapytaj o szczegóły

Model biznesowy, czyli co wziąć pod uwagę podczas budowania firmy?

Co brać pod uwagę, kiedy decydujemy się na budowę własnej firmy od podstaw? Pomysł i pieniądze to za mało, więc na co jeszcze zwrócić uwagę? Warto skorzystać z narzędzia, które umożliwia zaplanowanie biznesu krok po kroku. Jednym z nich jest model biznesowy (w postaci trójkąta B-I).

Zapytaj o szczegóły

Sukces przedsięwzięcia, czy to scenariusz dla każdego?

Czym jest sukces i w jaki sposób można go osiągnąć? Czym jest sukces firmy i jak go zmierzyć? Gdzie przebiega granica między sukcesem a porażką w biznesie? Analizujemy nie tylko mocne strony i szanse, które stwarza rynek, ale także słabe strony i zagrożenia.

Zapytaj o szczegóły

Przedsiębiorca, czy to zawód dla każdego?

Czym jest przedsiębiorczość, w jaki sposób jest definiowana? Kim jest przedsiębiorca w obecnym świecie, czy każdy może nim zostać, co go charakteryzuje? Z prostego testu na przedsiębiorcę wyłaniamy tych, którzy już dziś są stworzeni do zarządzania własną firmą! Po co? Biznes to ludzie, a ludziom trzeba pokazać co i jak mają robić, aby firma się rozwijała.

Zapytaj o szczegóły

Szkolenia na zamówienie dla dzieci i młodzieży:

Zobacz projekt rozłożony na części pierwsze

Akademia Finansów dla dzieci i młodzieży

To nowoczesny program warsztatów finansowo-edukacyjnych, które mają na celu nabycie pozytywnych nawyków finansowych, poznanie mechanizmów rynkowych oraz pokazanie, że można i warto racjonalnie zarządzać własnymi finansami od najmłodszych lat.

Zapytaj o szczegóły

Doradztwo zawodowe dla młodzieży

Warsztaty rozpoczną się od tematu poznania mocnych i słabych stron uczestników, by później odkryć ich predyspozycje zawodowe. Pokażemy aktywne metody poszukiwania pracy, stworzymy profesjonale dokumenty aplikacyjne oraz przygotujemy do rozmowy kwalifikacyjnej. Prawo pracy.
Zapytaj o szczegóły

A może własna firma? Warsztat dla młodzieży

Warsztaty mają na celu m.in. ukierunkować uczestników na stworzenie struktury swojej potencjalnej firmy, jednak zdobyta wiedza i umiejętności łatwo zastosować również pracując na stanowiskach w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Zapytaj o szczegóły

Umiejętności komunikacyjne i samoorganizacji dla młodzieży

Lepsze poznanie siebie w różnych środowiskach pracy (negocjacje, współpraca, prezentacja) pozwala na zwiększenie swych umiejętności komunikacyjnych, co z korzyścią można wykorzystać nie tylko w otoczeniu szkolnym, ale i w życiu.
Zapytaj o szczegóły

Umiejętności samoorganizowania

Praktyczne warsztaty mają na celu pokazanie, że jesteśmy w stanie osiągać lepsze wyniki w nauce, pracy i życiu osobistym dzięki planowaniu i motywacji.
Zapytaj o szczegóły

Przedsiębiorczość, czyli na co zwrócić uwagę na starcie

Na seminarium studenci dowiedzą się, co decyduje o powodzeniu, a co o porażce przedsięwzięcia biznesowego. Będą szukać pomysłów na własną firmę, zamienić pomysły w projekt biznesowy.
Zapytaj o szczegóły

W co mogę inwestować swoje kieszonkowe?

Dzieci poznają arkana sztuki zarządzania pieniędzmi w rodzinie z wykorzystaniem zestawienia finansowego oraz odkrywają możliwości inwestowania nawet niewielkich pieniędzy. Podczas warsztatu wykorzystujemy autorską „Grę w aktywa”.
Zapytaj o szczegóły

Najlepsza lekcja przedsiębiorczości

Symulacyjne gry ekonomiczne uczą mechanizmów obowiązujących w świecie realnym, a poprzez zabawę łatwo przyswaja się zagadnienia związane z finansami i przedsiębiorczością.
Zapytaj o szczegóły

Jak trenować swoje myślenie?

Podczas interaktywnego warsztatu dla dzieci wykorzystujemy wiele najdziwniejszych przyborów. Patyczki, mazaki, luźne kartki, magnesowe gwiazdki, spinacze biurowe, elementy tangramu, kolorową matę, a to tylko niektóre narzędzia, które zachęcają najmłodszych do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
Zapytaj o szczegóły

Przedsiębiorczość drogą do nauki kreatywności i pracy zespołowej

Warsztat pokazuje, że przedsiębiorczość może być doskonałą drogą, aby uczyć się kreatywności oraz pracy w zespole. Dzieci dowiadują się jak wykorzystać przedsiębiorczość, aby osiągnąć sukces w późniejszym życiu zawodowym i prywatnym.

Zapytaj o szczegóły

Zainteresowania jako baza do planowania drogi edukacyjnej oraz wyboru szkoły średniej

Pomoc w dopasowaniu zainteresowań, umiejętności oraz predyspozycji indywidualnych uczniów do danego rodzaju szkoły. Wskazanie dalszych możliwości edukacyjnych.
Zapytaj o szczegóły

Poznawanie zawodów oraz odkrywanie własnych umiejętności i możliwości – planowanie kariery zawodowej

Zapoznanie uczniów z zawodami oraz ich specyfiką, ze wskazaniem trendów oraz zapotrzebowania na rynku pracy.
Zapytaj o szczegóły

Zatrudnienie pracowników młodocianych - praca wakacyjna

Omówienie praw pracowników młodocianych, umów zawieranych między pracownikiem młodocianym a pracodawcą.
Zapytaj o szczegóły

Autoprezentacja, sposoby radzenia sobie ze stresem

Omówienie zagadnień dotyczących mowy ciała i sposobów radzenia sobie ze stresem. Warsztaty mają na celu nauczenie uczniów kreowania własnego wizerunku.
Zapytaj o szczegóły

Pin It on Pinterest

Share This