Program partnerski

Program partnerski

Zwiększ swoje dochody, dołączając do naszego programu partnerskiego. Jak to działa? Wystarczą 3 proste kroki:

  • Rejestrujesz się w programie partnerskim BiznesTUBE, zyskujesz dostęp do Konta Partnera i otrzymujesz Twój unikalny link partnerski.
  • Zamieszczasz linka na swojej stronie internetowej, albo w swoim profilu na Facebooku, albo po prostu w mailu.
  • Ktoś czytając Twój wpis z linkiem klika i kupuje nasze szkolenie, a Ty w swoim panelu na Koncie Partnera widzisz, jak rosną Twoje prowizje 🙂

 

 

Program Partnerski – zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami:

 

Ile mogę zarobić? Czy osoba, której polecam szkolenie nie płaci przez to więcej?

Klient, który klika w Twój link partnerski i decyduje się na zakup szkolenia płaci taką samą kwotę, jakby trafił do sklepu bezpośrednio. Jeśli ma kod rabatowy, to może go jak najbardziej wykorzystać, także nikt na tym nie traci 🙂 Np.

1. Klient kupuje szkolenie za 500 zł – Ty otrzymujesz 10 %, czyli 50 zł

2. Klient kupuje szkolenie za 500 zł, wykorzystując kod rabatowy o wartości 20 zł. Ostatecznie płaci zatem 480 zł, a Ty otrzymujesz 10 %, czyli 48 zł

 

Jak długo ważny jest mój link partnerski?

„Wiecznie”, tzn. za każdym razem, kiedy ktoś kliknie w Twój link i dokona zakupu, Ty otrzymasz prowizję.

 

 

Czy mam wpływ na wygląd mojego linka partnerskiego?

Tak. Dołączając do naszego Programu Partnerskiego w polu: “Twój identyfikator (ID)” definiujesz końcówkę swojego linka partnerskiego. Pamiętaj, aby w ID nie stosować polskich znaków.

 

Czy mogę utworzyć link partnerski przekierowujący do konkretnego szkolenia?

Tak. Wystarczy, że końcówkę Twojego linku partnerskiego: “?bt_id=Twoj_identyfikator” dodasz do linka prowadzącego do konkretnego szkolenia w naszym sklepie, np. link bezpośredni do Kursu na Zamożność wyglądałby tak: https://tubaszkolen.pl/produkt/obierz-kurs-na-zamoznosc-i-zrealizuj-swoje-marzenia/?bt_id=Twoj_identyfikator

 

W jaki sposób wkleić link np. na Facebooku? W którym miejscu? Czy to będzie widoczne jako link, czy będzie widoczna wasza reklama?

Link partnerski wygląda i “zachowuje się” jak zwykły link. Możesz go wkleić w dowolnym miejscu. Nie powoduje to wyświetlania się reklamy. Gdy wklejasz jakiegokolwiek linka na Facebooku, to Facebook automatycznie zaciąga miniaturę (czyli zdjęcie, jakie występuje na danej stronie) i fragment tekstu z linkowanej strony (możesz to wyłączyć zamieszczając swój post). Czasem możesz wybrać z kilku proponowanych zdjęć lub wybrać po prostu “brak miniatury”. Wszystko zależy od Ciebie!

Regulamin Programu Partnerskiego

Pin It on Pinterest

Share This